Doorgaan naar hoofdcontent

Puur Oostenrijk: Op almbezoek in het Bregenzerwald | Bregenzerwald

 


 
Puur Oostenrijk: Op almbezoek in het Bregenzerwald | Bregenzerwald
 
Defensie schiet Waterschap Limburg te hulp
Na eerdere ondersteuning aan de veiligheidsregio's Limburg-Zuid en -Noord gaat de landmacht nu het Waterschap in Limburg helpen. Dat heeft zelf te weinig capaciteit om voor het komend weekend alle geplande opruim- en herstelwerkzaamheden af te krijgen. Ook zijn meerdere locaties niet bereikbaar...
 
Indonesië verlengt noodmaatregelen tot 26 juli 2021
Indonesië verlengt de noodmaatregelen in het land tot 26 juli 2021. Tijdens een virtuele persconferentie op dinsdag (20/7/2021) zei president Joko 'Jokowi' Widodo dat er vanaf 26 juli een geleidelijke versoepeling van de coronamaatregelen kan plaatsvinden. Maar, benadrukt hij, versoepelingen zijn...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.