Doorgaan naar hoofdcontent

Radio 1 spraakmakers

 


 
Radio 1 spraakmakers
Dominque Latoel. Ter gelegenheid van 70 jaar Molukkers in Nederland organiseert museum Sophiahof in den Haag een wisselende expositie met werk van Molukse kunstenaars. Onder hen ook Dominique Latoel. Hij laat verslaggever Marielle Beers kennismaken met zijn kunst. Katrien Fokkema. … Lees...
 
'Beschamend lage' schadevergoeding voor nazaten slachtoffers sadistische duels in Nederlands-Indië
De Nederlandse staat heeft een schikking getroffen met twee hoogbejaarde Indonesische mannen wier vaders na een sadistisch tweegevecht werden geëxecuteerd. Hun advocaat noemt het voorstel van vijfduizend euro 'idioot laag'.   De Volkskrant
 
Skateboard TRICKS met SkateKeet


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.