Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Armenië | Ministerie van Buitenlandse Zaken

 


 
Reisadvies Armenië | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode van Armenië is geel en rood. Er is geen verhoogd risico op toename van coronabesmettingen vanuit Armenië voor Nederland. Lees wat dit voor u betekent. Reis niet binnen 5 kilometer van de grens met Azerbeidzjan. Er zijn grote veiligheidsrisico's in de rode gebieden.
 
Deskundigen pleiten voor andere interpretatie stijgende coronacijfers Spanje
Het toerisme in Spanje verwacht deze zomer een golf van annuleringen van buitenlanders. De prognose voor de toe te kennen kleurcodes is niet optimistisch. Toch zijn experts van mening dat de huidige coronacijfers anders geïnterpreteerd moeten worden door Europa.
 
Unieke restanten 130 miljoen jaar oude dinosoort ontdekt in Castellón
In Portell, in het noordwesten van de Spaanse provincie Castellón, zijn de fossiele resten gevonden van een tot nu toe onbekende soort van de dinosaurus. Hij lijkt op een reuzenleguaan en leefde zo'n 130 miljoen jaar geleden op het Iberisch schiereiland.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.