Doorgaan naar hoofdcontent

Reizigers kunnen eten en drinken bestellen via Schiphol app

 


 
Reizigers kunnen eten en drinken bestellen via Schiphol app
Reizigers klikken in de Schiphol app op een banner of scannen de QR-code op onder andere de wachttijdschermen voor de securitycontrole. Zo kunnen zij een bestelling plaatsen, online afrekenen en een tijdstip kiezen om hun bestelling bij een pick-up point op te halen. Hiermee gaat ook het aantal...
 
Ook Moderna-vaccin ingezet voor jongeren vanaf 12 jaar
Jongeren in de groep van 12 tot en met 17 jaar kunnen vanaf nu ook worden gevaccineerd met het COVID-19-vaccin van Moderna. Minister De Jonge heeft besloten om het advies over te nemen dat de Gezondheidsraad daarover gisteren uitbracht. Dat schrijft hij vandaag in een brief aan de Tweede Kamer.
 
Chairman Chat


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.