Doorgaan naar hoofdcontent

Schiphol-Oostbaan twee weken buiten gebruik voor baanonderhoud

 


 
Schiphol-Oostbaan twee weken buiten gebruik voor baanonderhoud
De Schiphol-Oostbaan is van 12 tot en met 23 juli in onderhoud en in deze periode niet beschikbaar voor vliegverkeer. Het klein zakelijk verkeer dat normaal gebruik maakt van de start- en landingsbaan, zal tijdens het onderhoud starten of landen op één van de andere...
 
In deze landen voel je je het snelst thuis
Wie over een mogelijke emigratie nadenkt, overweegt heel wat factoren. Vind ik snel een job? Vind ik een leuke woning? Zal ik me snel thuis voelen? – Over die laatste vraag kunnen we je alvast wat advies geven. De Index on Cultural Similarity van de Vrije Universiteit Berlijn toont hoe sterk de...
 
Vuur, vuur! Over het leven van Oost-Indisch ambtenaar Edouard Carolus (1807-1855)


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.