Doorgaan naar hoofdcontent

Spanjaarden moeten minder vlees eten van minister

 


 
Spanjaarden moeten minder vlees eten van minister
Minister Garzón van Consumentenzaken vraagt in zijn campagne Spanjaarden minder vlees te eten. Met zijn videoboodschap haalt de Spaanse minister de woede van de vleesindustrie en Spanjaarden op de hals en zorgt het voor spanningen binnen de regering.
 
Herdenkingen 15 augustus
** Herdenking van het Indisch Platform 2.0  15 augustus op de Dam** Vanwege het coronavirus zijn er dit jaar maximaal 1000 aanwezigen bij de Nationale Herdenking op 15 augustus in Den Haag.   Voorburgs Dagblad ** Moesson heeft een herdenkingseditie … Lees verder →
 
Vacature: stagiair(e) communicatie & redactie
read more


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.