Doorgaan naar hoofdcontent

Spanje liet in 2020 bijna 40 vermoedelijke jihadisten vrij

 


 
Spanje liet in 2020 bijna 40 vermoedelijke jihadisten vrij
Europol waarschuwt in een rapport voor radicalisering in Spaanse gevangenissen en de veiligheidsrisico's die het vrijlaten van geradicaliseerden zonder goed re-integratieproces met zich meebrengen.
 
Een Middag met Paul van Vliet
Een Middag met Paul van Vliet De Nederlandse Club Côte d'Azur heeft het grote genoegen een middag te kunnen organiseren met een icoon onder de Nederlandse cabaretiers: Paul van Vliet. Op dinsdag 7 september van 15 tot 18 uur kunt u zich op de stijlvolle locatie Royal Mougins Golf Resort...
 
Klap voor toeristische appartementen in Madrid
'Toeristenwoningen in residentiële gebouwen worden alleen toegestaan op de eerste verdieping of begane grond', dat is het laatste bericht van de gemeente Madrid voor eigenaren van woningen voor toeristisch gebruik in de stad.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.