Doorgaan naar hoofdcontent

Steeds meer Spaanse stadskinderen leven in armoede

 


 
Steeds meer Spaanse stadskinderen leven in armoede
De helft van de 2,3 miljoen kinderen die in Spanje in armoede terecht dreigen te komen, dat wil zeggen meer dan 1 miljoen van hen, woont in zeer dichtbevolkte gebieden. Door de verstedelijking neemt dit aantal toe.
 
Bericht aan de Nederlandse gemeenschap in het ambtsgebied van de ambassade te Dar es Salaam
Na 4 turbulente jaren komt er een einde aan mijn plaatsingsperiode als Nederlands ambassadeur in Tanzania, Madagaskar, Mauritius, de Comoren en bij de Oost Afrikaanse Gemeenschap (EAC). Mijn echtgenote, Gonnie, en ik nemen met een bezwaard gemoed afscheid van deze bijzondere plek. Terugkijkend op...
 
EVFTA: One year of implementation and what's next


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.