Doorgaan naar hoofdcontent

Tips van Marc Bary van IJswater Films voor de Talent Speeddates

 


 
Tips van Marc Bary van IJswater Films voor de Talent Speeddates
 
Help mee oorlogserfgoed te digitaliseren
Indisch oorlogserfgoed vertelt het verhaal van de Tweede Wereldoorlog in Nederlands-Indië, de daaropvolgende Bersiap, dekolonisatie en migratie. Deze tastbare herinneringen mogen niet verloren gaan! Als IHC waarborgen wij het Indisch geheugen voor de toekomst, en zijn daarom bezig met het …...
 
Stinkvrucht veroorzaakt zo'n enorme stank dat Veldhovense sportschool door brandweer wordt uitgekamd | Deze verhalen mag je niet missen | ed.nl
Gedacht werd aan een gaslek, maar het bleek iets heel anders dat de Veldhovense sportschool Muscle Totaal zondag op stelten zette. De brandweer keerde er alles binnenste buiten maar vond geen lek. Wel een doerian, een vrucht die erom bekend … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.