Doorgaan naar hoofdcontent

Vereniging Nederland-Noorwegen @NederlandNoorwegen

 


 
Vereniging Nederland-Noorwegen @NederlandNoorwegen
10 jaar geleden... Het lijkt nog steeds als gisteren. Om nooit te vergeten. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2447836322027350&id=525876287556706Vandaag, 10 jaar geleden, ging er een schokgolf door Noorwegen. In Oslo en op Utøya werden twee aanslagen gepleegd. 77 mensen kwamen om...
 
Colombian government announces new investments for the countryside's competitiveness
For a ten years period ending in 2031, the Colombian government will invest EUR 22 billion according to 16 sectorial plans through which it seeks to transform the countryside with rural education, housing, productive infrastructure (water and sanitation) and technology, and agro-logistics (new road...
 
Spanje voert plafond in voor contante betalingen
Duizend euro is het maximale bedrag dat je volgens de nieuwe Spaanse wet contant kunt betalen. De Spaanse regering wil een einde maken aan het betalen in bankbiljetten en munten. Hiertoe is de nieuwe fraudebestrijdingswet van kracht gegaan.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.