Doorgaan naar hoofdcontent

Verken het Gardameer & omgeving op een Vespa!

 


 
Verken het Gardameer & omgeving op een Vespa!
De wind strijkt langs je wangen, je ruikt de uitbundig bloeiende bloemen en je ogen warmen zich aan de zon die in het blauwe water van het Gardameer weerspiegeld wordt. Je zoeft over de wegen die langs het meer kronkelen, met na elke bocht weer een ander uitzicht. De schoonheid van het Gardameer...
 
Autorijden in de bergen: 9 tips
De meeste vakantiegangers gaan met de auto op vakantie richting de Alpen. Het geeft je vrijheid tijdens de vakantie en zeker wanneer je met meer personen reist, is het de goedkoopste manier van vervoe
 
BNR Nieuwsradio – Waarom de stroomkabel tussen Noorwegen en Duitsland impact heeft op de Nederlandse Energiewende


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.