Doorgaan naar hoofdcontent

Weekly Covid-19 briefing - Every Tuesday

 


 
Weekly Covid-19 briefing - Every Tuesday
This is our Weekly Briefing webinar on the Covid-19 situation and travel policy updates. During this we will discuss: - Covid-19 Situational Analysis in Vietnam - Vaccination Campaign & News ...
 
Amerikaan vliegt helemaal vanuit Indonesië naar de VS voor coronavaccin
Een gepensioneerde marinier uit Amerika vloog helemaal vanuit Indonesië naar de Verenigde Staten om zich daar te laten inenten tegen Covid-19. De Amerikaan voldeed niet aan de voorwaarden om in aanmerking te komen voor een coronavaccin in Indonesië.    De oud-marinier arriveerde op 23...
 
Foto-update: zo fijn is het op dit moment aan de Achensee
We zijn weer op pad in de Alpen! Onze eerste bestemming tijdens deze trip door Oostenrijk is de Achensee. Dit grootste meer van Tirol is geen onbekende plek voor ons en we komen er graag: de combinati


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.