Doorgaan naar hoofdcontent

Weekoverzicht Defensieoperaties

 


 
Weekoverzicht Defensieoperaties
Militairen hebben in Limburg de nodige herstel- en opruimwerkzaamheden uitgevoerd. Dat gebeurde na de wateroverlast van de week ervoor. Een overzicht van Defensieoperaties in de week van 21 tot en met 27 juli.
 
Avondklok dreigt voor Malaga, Marbella en Estepona
De geaccumuleerde incidentie in drie toeristische hotspots aan de Costa del Sol, Malaga, Marbella en Estepona, overschrijdt de 1.000 gevallen per 100.000 inwoners. Dit zou tot het instellen van een avondklok of perimetrale afsluiting kunnen leiden.
 
Spanje wil zonnebrandcrèmes uit schappen met onjuist aangegeven SPF
Het Spaans geneesmiddelenbureau AEMPS heeft afgelopen dinsdag om vrijwillige terugname gevraagd van 14 verschillende zonproducten die verkocht worden met een beschermingsfactor (SPF) die lager is dan op het etiket staat aangegeven.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.