Doorgaan naar hoofdcontent

Weekoverzicht Defensieoperaties

 


 
Weekoverzicht Defensieoperaties
De ondersteuning van Defensie bij het vaccineren van de Nederlandse bevolking is gestopt. Er is ook geen militaire helpende hand meer in teststraten. Verder is de begeleiding van het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) bij het ontwikkelen van een vaccinatiepaspoort beëindigd....
 
NTC School Budapest @NTCSchoolBudapest
 
Pradomuseum in Madrid geeft collectie uit negentiende eeuw nieuw jasje
Het Museo del Prado heeft een van de ambitieuste aanpassingen doorgevoerd uit de afgelopen tien jaar. De nieuwe inrichting van de 19e-eeuwse kunst moet een 'completer, rijker en gevarieerder' beeld geven van het werk uit deze periode.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.