Doorgaan naar hoofdcontent

Weeralarm: noodweer opkomst!

 


 
Weeralarm: noodweer opkomst!
Weeralarm: noodweer opkomst! Vanmiddag en vanavond trekken zware onweersbuien over delen van Oostenrijk. Daarbij is kans op extreme hagel. Het bericht Weeralarm: noodweer opkomst! verscheen eerst op FANtastisch Oostenrijk.
 
Hemfjällstangen
Het beloofde een mooie, niet al te warme, zonnige dag te worden en we besloten daarom te gaan wandelen in de bergen bij Sälen. In onze wandelgids Vandringsturer i Sälenfjällen zochten we een mooie wandeling uit. Het werd een wandeling bij het vakantiedorpje Hemfjällstangen. De tocht was niet al te...
 
Nederlanders in Portugal @NederlandersInPortugal
Markt in Espinho weet iemand hoe het daar nu is ivm de Corona zijn de kraampjes er gewoon of is het nu wel beperkt bijvoorbeeld alleen de etenswaren kraampjes of is de rest er ook gewoon. Graag hoor ik het van iemand die er recent is geweest.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.