Doorgaan naar hoofdcontent

WINACTIE: voorpremiere film van Charles Aznavour met optreden Alderliefste op 14 juli

 


 
WINACTIE: voorpremiere film van Charles Aznavour met optreden Alderliefste op 14 juli
Op woensdag 14 juli 2021 is het in Frankrijk, Quatorze Juillet, de Nationale feestdag. Om dat te vieren in Nederland wordt er een feestelijke voorpremière georganiseerd met de film van CHARLES...
 
Italië: Groen licht van EU-Commissie voor Italiaans Herstelplan
Italië heeft goedkeuring gekregen van de Europese Commissie voor het eind april ingediende Herstelplan in het kader van NextGenerationEU. Dit werd bekendgemaakt door Voorzitter Ursula von der Leyen tijdens haar bezoek aan Premier Draghi te Rome op 22 juni jl.
 
Reisadvies Algarve naar oranje: reizen blijft een risico
Op 8 juli 2021 verandert het reisadvies voor de regio Algarve in Portugal van geel naar oranje. Dat betekent ook als je gevaccineerd bent: alleen noodzakelijke reizen. Reizigers die nu in de Algarve zijn, moeten vanaf 8 juli bij terugkeer naar Nederland een vaccinatie-, herstel- of negatief...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.