Doorgaan naar hoofdcontent

27 aug Save the Date voor Moesson Live!

 


 
27 aug Save the Date voor Moesson Live!
Museum Sophiahof : Save the Date voor Moesson Live!27 augustus tijdens de TjendolmiddagHet Indische tijdschrift Moesson presenteert voor het eerst 'Moesson Live!' tijdens de Tjendolmiddag op 27 augustus a.s. in Museum Sophiahof. Vivian Boon presenteert de talkshow met interviews,...
 
Het GEHEIM van de ATLETIEKPLOEG?!
 
Fenomeen 'kletsen in de buitenlucht' door Spaans dorp vereeuwigd?
Het dorpje Algar (Cádiz) wil het fenomeen 'praatje maken in de buitenlucht' behouden voor het nageslacht door het tot immaterieel erfgoed van de mensheid te verklaren. Initiatiefnemers vrezen dat het verdwijnt nu technologie het sociale leven domineert.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.