Doorgaan naar hoofdcontent

Alfred Birney bij het programma zomergasten

 


 
Alfred Birney bij het programma zomergasten
Het hele programma van 3 uur is vanavond na 20.00 uur onlineMaar zie onderwijl filmpjes achter deze link: Tweets by zomergasten Het hele programma van 3 uur is vanavond na 20.00 uur onlineMaar zie onderwijl filmpjes achter deze link:   … Lees verder →
 
Herdenking Den Haag
Herdenking 15 augustus 1945 bij Indisch Monument Den Haag Ook dit jaar was de herdenking bij het Indisch Monument in Den Haag voor een beperkter publiek toegankelijk. Buiten de genodigden, de sprekers en de artiesten was er nog plaats voor … Lees verder →
 
Spaanse tieners gekenmerkt als 'extreem hoog risico'
Spanje versnelde deze zomer het vaccinatietempo aanzienlijk. Waar in april nog geen 7% van de Spanjaarden volledig was ingeënt, ligt dat percentage nu op ruim 62%. Toch schiet het voor de tieners niet op en lopen zij een extreem hoog risico volgens de statistieken.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.