Doorgaan naar hoofdcontent

Ambassadeteam en militaire beveiliging geland op luchthaven Kabul

 


 
Ambassadeteam en militaire beveiliging geland op luchthaven Kabul
Een C130 transportvliegtuig met aan boord de Nederlandse ambassadeur, een consulair noodteam en 62 militairen die voor de force protection zorgen, is geland op het vliegveld van Kabul. Zij gaan onder leiding van de ambassadeur zo snel mogelijk op dat vliegveld verder om de evacuaties mogelijk te...
 
La Palma the day after
Vierentwintig uur na het ontstaan van de brand in El Paso ronken de helikopters met waterzakken nog altijd boven mijn hoofd. ´Zijn we niet te vroeg met opruimen?`, vroeg Marjan tijdens het schoonmaken. ´Ben nog altijd gespannen`, voegde ze daar aan toe. ´Heb je daar geen last van?` Positieve kijk...
 
Dutcham Experts Talk - New Reality Series by KPMG - Digital Commerce
Dutcham Experts Talk - New Reality Series by KPMG Day 2: Digital Commerce We are experiencing rapidly changing customer behaviors accelerated by social distancing requirements. Businesses were ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.