Doorgaan naar hoofdcontent

Belgische tophockeyer Jérôme Dekeyser voegt zich bij Zuid-Spaanse hockeyclub

 


 
Belgische tophockeyer Jérôme Dekeyser voegt zich bij Zuid-Spaanse hockeyclub
Jérôme Dekeyser, ex-Red Lionspeler, speelt het komende seizoen bij de Zuid-Spaanse hockeyclub CHP Benalmádena. De Belgische speler is niet de enige tophockeyer die zich bij deze club voegt.
 
Diverse publicatie nav 15 augustusherdenkingen
Meraki Theaterproducties In aflevering zes van Postcast gaan we in gesprek met André Schram en Jan Verstraaten over het Japanse kampverleden van hun vaders, de onderdrukking en vernedering en de gevolgen van het stilzwijgen op hun leven en dat van … Lees verder →
 
Niemand kende de charmante Aage M. als inbreker
Men noemde hem begin jaren zeventig de Meesterkraker, het genie met de thermische lans. Toch had aanvankelijk niet één van de klanten in de Carousel, destijds een bekend café in de Nobelstraat, ook maar enig vermoeden dat kroeggenoten Aage Meinesz … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.