Doorgaan naar hoofdcontent

‘De magie van het beeld’ bij Spui25

 


 
'De magie van het beeld' bij Spui25
 
Striptekenaar François Boucq zet museum voor schone kunsten in Rijsel op zijn kop
Het Palais des Beaux Arts in Rijsel geeft met de formule "Open Museum" carte blanche aan een artiest om het museum onder handen te nemen. Dit jaar is het de beurt aan striptekenaar en kunstenaar François Boucq.
 
De Slag om de Schelde nu ook in Caribisch gebied te zien
Ongeveer 100 Nederlandse militairen op Curaçao hadden afgelopen weekeinde een mazzeltje. Met een vrijkaartje, maar dan wel in uniform, konden ze naar 'De Slag om de Schelde'. De film ging op het eiland in première. Op Aruba wordt de film woensdag voor het eerst vertoond. Daarvoor zijn zo'n 200...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.