Doorgaan naar hoofdcontent

De Paralympische Spelen geven je vleugels

 


 
De Paralympische Spelen geven je vleugels
Te midden van een perfect georganiseerde en uitgevoerde openingsceremonie van de Paralympische Spelen in Tokyo wist een dertienjarig meisje ons ontroerend aan te tonen dat ook met maar één vleugel én de juiste wind alles mogelijk wordt. Het Japans kent … Lees verder → Het bericht De...




 
Ontdek het mooie Spanje
Spanje is het land van de paella, tapas, sangria, zon, zee en strand. Maar ook het land van een rijke cultuur en geschiedenis. Spanje is een prachtig land dat perfect is voor een rondreis. Van grote steden zoals Barcelona tot kleine idyllische dorpjes in de bergen.




 
Elkaar blijven INSPIREREN


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.