Doorgaan naar hoofdcontent

De zomer blijkt goed de zijn voor luchthavens Balearen en toerisme

 


 
De zomer blijkt goed de zijn voor luchthavens Balearen en toerisme
Het aantal vliegbewegingen van en naar de eilanden Mallorca, Menorca en Ibiza is grotendeels hersteld naar het aantal van voor de pandemie. In totaal werden afgelopen weekend 5.148 vluchten uitgevoerd.
 
Bijna helft van covid-patiënten op Spaanse ic's is jonger dan 50 jaar
Gezonde jonge mensen lopen weinig kans om na een coronabesmetting op de intensive care terecht te komen. Toch is de gemiddelde leeftijd tijdens de vijfde golf drastisch gedaald en kwamen veel ongevaccineerde 40-minners in het ziekenhuis terecht.
 
Wat doet Richard Gere in het groene Galicië?
De Amerikaanse acteur Richard Gere, bekend van kaskrakers als Pretty Woman' is op vakantie in Galicië. Hij is daar om het thuisland van zijn vrouw Alejandra Silva te leren kennen.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.