Doorgaan naar hoofdcontent

Definitief streep onder slepende rechtszaak treinkaping De Punt

 


 
Definitief streep onder slepende rechtszaak treinkaping De Punt
AMSTERDAM – De rechtszaak rond de treinkaping bij De Punt wordt definitief afgesloten. De nabestaanden van twee Molukse terroristen die in 1977 in de intercity Assen-Groningen werden doodgeschoten, gaan niet meer in cassatie, laat advocate Liesbeth Zegveld weten. Daarmee komt … Lees...
 
2 sept Herdenking Papua-strijders te Bronbeek
Zie 2 september de live stream
 
Samenwerkingsproject DRN en NRCC van start
Op 3 augustus jl. hebben vertegenwoordigers van de Taskforces [email protected] van de  DRN en NRCC elkaar digitaal in petit comité gesproken en daarmee het startschot gegeven om gezamenlijk activiteiten te ontwikkelen c.q. mogelijkheden  voor hun te leden creëren die kunnen leiden tot een win-win situatie...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.