Doorgaan naar hoofdcontent

Derde lijst van Nestlé-ijsjes met 'kankerverwekkende' stof bekend

 


 
Derde lijst van Nestlé-ijsjes met 'kankerverwekkende' stof bekend
De consumentenorganisatie FACUA heeft een derde lijst onthuld met ijsjes die onder de namen Pirulo Mikolápiz, Extreme, Milka, Nuii, Oreo, Toblerone en Smarties worden verkocht. Fabrikant Froneri dient alle verkooppunten te vragen deze ijsjes te verwijderen.
 
Ruim 10 duizend kilometer aan 'Caminos Naturales' in Spanje
Spanje telt inmiddels 115 'Caminos Naturales' verspreid over het hele land. Het is een netwerk van natuurlijke wegen onder beheer van het ministerie van Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening (MAPA), dat hier ook flink in investeert.
 
Vrije ruimte voor onze vrije tijd: 'Aan zee' van Martin Hendriksma
Van gevreesd naar geliefd: dat is de geschiedenis van de kust die Hendriksma in het zand tekent. Maar hoe zit het met de toekomst van zee en land?


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.