Doorgaan naar hoofdcontent

DNC Bridge op woensdag 15 september

 


 
DNC Bridge op woensdag 15 september
Meer informatie
 
Koninklijk Paar woont overdracht cultuurhuis Amare bij
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima wonen donderdagavond 2 september in Den Haag de feestelijke overdracht bij van het nieuwe cultuurhuis Amare. De gemeente draagt het huis voor podiumkunsten over aan de bewoners: Nederlands Dans Theater (NDT), het Residentie...
 
Spanje evacueert met 420 personen hoogste aantal Afghanen op één dag
Dinsdag zullen drie Spaanse vliegtuigen landen op de luchthaven van de Torrejón de Ardoz-basis in Madrid met 420 Afghanen. Deze komen bij de 800 die sinds donderdag in Spanje zijn aangekomen. Er wordt prioriteit gegeven aan vrouwen en kinderen.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.