Doorgaan naar hoofdcontent

Dorp in Valencia wil volledig zelfvoorzienend worden

 


 
Dorp in Valencia wil volledig zelfvoorzienend worden
Een klein dorp in Valencia werkt aan een ambitieus project om volledig zelfvoorzienend te zijn voor het energieverbruik. Bovendien wil deze gemeente ook energie opwekken op basis van de vloeibare varkensmest en agrarische afvalstoffen.
 
Defensie schrapt tijdelijk schietoefeningen vanwege opvang evacués uit Afghanistan
Vanwege de opvang van evacués uit Afghanistan op militaire complexen, schrapt Defensie een aantal oefeningen. Defensie kan ze echter niet allemaal stoppen. Getraindheid is noodzakelijk om militairen in te zetten, zoals bijvoorbeeld nu op de Afghaanse luchthaven in Kabul.
 
"We proberen met elke vlucht zoveel mogelijk mensen mee te nemen"
Op dag 7 van de evacuatieoperatie hebben de Nederlandse militairen doorlopend mensen uit Afghanistan geëvacueerd. De operatie verloopt gestaag, vertelt luitenant-kolonel Hans, die met zijn team de operatie vanuit het Pakistaanse Islamabad coördineert. "We doen er alles aan."


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.