Doorgaan naar hoofdcontent

Drieduizend kandidaten voor gratis wonen en baan in Spaans dorp

 


 
Drieduizend kandidaten voor gratis wonen en baan in Spaans dorp
Het kleine dorpje Griegos (Teruel) met 143 inwoners ontving een stortvloed van aanvragen sinds het bekendmaakte twee banen en een flinke huursubsidie aan te bieden aan een gezin met kleine kinderen dat zich definitief in het stadje zou willen vestigen.
 
Vijf bijzondere fietsroutes in Spanje
Dankzij de zeer diverse landschappen en het gunstige klimaat is Spanje vrijwel het hele jaar door een ideaal land om per fiets te verkennen. Voor wat voorpret en ter oriëntatie voor je fietsvakantie geven we hier een aantal interessante fietsroutes.
 
DigiD vragen-en-antwoord sessie online
...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.