Doorgaan naar hoofdcontent

Elektriciteitsbedrijven factureren consumenten onterecht tot 30 procent meer

 


 
Elektriciteitsbedrijven factureren consumenten onterecht tot 30 procent meer
De Spaanse commissie van Markten en Concurrentie CNMC heeft vastgesteld dat enkele elektriciteitsbedrijven hun klanten onterecht tot 30 procent meer factureren en eist rectificatie van die foute facturering aan de consument.
 
Aldi in Spanje opnieuw uitgebreid
De Aldi heeft tussen januari en augustus dit jaar bijna 27 duizend vierkante meter winkelruimte toegevoegd met de opening van 22 nieuwe vestigingen in het hele land. Hiervan waren er 16 nieuwe winkels en 6 winkeloverdrachten.
 
50.000 woningen in Spanje staan op plekken met groot overstromingsrisico
In juli kwamen in Duitsland en België ruim 200 mensen om door overstromingen na hevige regen. Onderzoekers concluderen dat deze extreme neerslag het gevolg is van klimaatverandering. Kan dit ook in Spanje gebeuren?


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.