Doorgaan naar hoofdcontent

Embassy of the Netherlands in Ireland @DutchEmbassyDublin

 


 
Embassy of the Netherlands in Ireland @DutchEmbassyDublin
Tonight at 8pm in Tallaght Stadium, Dundalk FC welcome Dutch side @svvitesse for the second-leg tie of #UECL third qualifying round. Having drawn 2-2 in the first-leg, this promises to be an exciting encounter! Tickets are sold out, however you can stay up to date on all the action ⤵️ Succes! ...
 
BBQ in Icogne
11:30
 
Vuelta a España volledig in Spanje en dit zijn de favorieten
Van 14 augustus t/m 5 september kunnen wielrenfans, en liefhebbers van het Spaanse landschap, genieten van de laatste wielerrondes van 2021, de Vuelta a España. De teams zijn bekendgemaakt en door een wijziging zijn er meerdere favorieten die kans maken op de titel


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.