Doorgaan naar hoofdcontent

Finale vrouwenvoetbal op de Olympische Spelen

 


 
Finale vrouwenvoetbal op de Olympische Spelen
Het Zweedse vrouwenelftal heeft zich geplaatst voor de voetbalfinale op de Olympische Spelen in Tokio!⚽ Morgen (vrijdag 6 augustus) is het zover, om 14.00 uur spelen de dames tegen Canada. De wedstrijd is in Zweden te volgen op Kanal5, Discovery+ en via Radiosporten, maar online kan de uitslag...
 
Embassy of the Netherlands in the United Kingdom @dutchembassyUK
* Update on travel from the UK to the Netherlands * From 8 August 2021, the UK will no longer be classified as a country with a variant of concern. However, due to the high infection rate, the UK still remains a very high-risk area. What does this mean for travel from the UK to the...
 
Visum expert Maaike geeft tips voor het aanvragen van een travel exemption


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.