Doorgaan naar hoofdcontent

Geen kleinere zeilboten meer toegestaan voor kust Cádiz vanwege orka-aanvallen

 


 
Geen kleinere zeilboten meer toegestaan voor kust Cádiz vanwege orka-aanvallen
Zeilboten met en lengte van minder dan 15 meter mogen vanwege het grote aantal incidenten met orka's niet meer varen voor de kust van Cádiz tussen Kaap Trafalgar en Barbare in het gebied van twee en negen mijl uit de kust.
 
Nederlandse Vriendenkring Kärnten @NViK.at Nederlandse Vriendenkring Kärnten @NViK.at Nederlandse Vriendenkring Kärnten @NViK.at...
Nederlandse Vriendenkring Kärnten updated their profile picture. Foto's uit het bericht van Nederlandse Vriendenkring Kärnten
 
De oorsprong van La Tomatina, het feest waar tomaten als munitie worden gebruikt
Met honderden tegelijk elkaar bekogelen met overrijpe tomaten en volledig besmeurd feestvieren met je voeten in een laag tomatenpulp, dat is La Tomatina, een festival dat jaarlijks op de laatste woensdag van augustus plaatsvindt in Buñol (Valencia).


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.