Doorgaan naar hoofdcontent

Hangt Shakira een gevangenisstraf boven het hoofd?

 


 
Hangt Shakira een gevangenisstraf boven het hoofd?
Shakira staat terecht voor belastingfraude, tenzij ze op het laatste moment een deal sluit met de Spaanse openbaar aanklager. De rechter sloot een driejarig durend onderzoek af naar de in Spanje levende zangeres die 14,5 miljoen euro aan belasting ontweek.
 
Wat zijn de Spaanse medailles tot nu toe tijdens de Olympische Spelen in Tokio?
Terwijl dag 9 van de Olympische Spelen in Tokio aan de gang is, kijkt InSpanje.nl naar de Spaanse medaillewinnaars tot nu toe. Spanje staat op de 24e plaats in de medailletabel met in totaal 5 medailles.
 
Der Berg Ruft! Downhill mountainbiken in het Bikepark Brandnertal


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.