Doorgaan naar hoofdcontent

Het geheim van de atletiekploeg | Inside Tokyo #7

 


 
Het geheim van de atletiekploeg | Inside Tokyo #7
 
Zilver voor Poolse zeilers in Tokyo 2020
De Poolse Agnieszka Skrzypulec en Jolanta Ogar-Hill wonnen woensdag zilver in de 470-zeilklasse voor dames op de Olympische Spelen in Tokio. De Britse Hannah Mills en Eilidh McIntyre pakten het goud, terwijl de Franse Camille Lecointre en Aloïse Retornaz het brons pakten in een race in de Enoshima...
 
Covid-19 Briefing - August 10 session
Recently, the authorities in key manufacturing hubs in the South of Vietnam, have issued orders requiring manufacturers to either create a production bubble or stop production until further notice. ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.