Doorgaan naar hoofdcontent

Hoe staan we stil bij gewonnen medailles in het Olympisch dorp?

 


 
Hoe staan we stil bij gewonnen medailles in het Olympisch dorp?
 
Kabinet verlengt verbod op eendaagse evenementen zonder vaste zitplaats tot 1 september, met uitzondering van kleinschalige evenementen buiten onder voorwaarden
Het kabinet verlengt het verbod op eendaagse evenementen zonder vaste zitplaats tot 1 september 2021. Kleinschalige evenementen zijn onder strikte voorwaarden, zoals het werken met coronatoegangsbewijzen, wel eerder toegestaan. Het OMT heeft het kabinet hierover advies gegeven.
 
Reisadvies Bangladesh | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode van Bangladesh is oranje, want Bangladesh is door het coronavirus een zeer hoog-risicogebied en er is een zorgwekkende variant van het coronavirus. Reis alleen naar Bangladesh als het noodzakelijk is. Als u vanuit Bangladesh naar Nederland reist, moet u zich voor vertrek laten testen,...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.