Doorgaan naar hoofdcontent

HULDIGING met hockeysters, verschillende atleten en een ruiter

 


 
HULDIGING met hockeysters, verschillende atleten en een ruiter
 
Tileng
​​De woorden van een kleindochter en oma om de Stichting en donateur te bedanken. Een Scholarship dat voor deze studente zo waardevol is. De reden van het bestaan van onze Stichting: Kinderen de mogelijkheid geven om naar school te kunnen … Lees verder →
 
De Weduwe van Indië: Manisa_Raboen
Slamet Raboen was geboren in Atamboea, Timor in 1933In 1958 heeft zijn vader Harry Raboen het Nederlandschap verkregen voor hem en zijn twee zoons. Tevens namen ze de geslachtsnaam Raboen aan.Zijn vader werd in 1958 omschreven als bediende te Den … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.