Doorgaan naar hoofdcontent

Hulpverlening Haïti door Defensie komt op gang

 


 
Hulpverlening Haïti door Defensie komt op gang
Defensie is begonnen met de hulpverlening op het door een zware aardbeving getroffen Haïti. Het patrouillevaartuig Zr.Ms. Holland arriveerde gisteren voor de broodnodige hulp na de ramp van 14 augustus.
 
De context van een grote opruimactie op de Camino de Santiago
Ter gelegenheid van het Heilige Xacobeo-jaar starten vrijwilligers van verschililende organisaties een actie om afval te verwijderen van verschillende delen van de Camino de Santiago, Spanje's beroemdste pelgrimsroute.
 
Need a Business Plan? Or Want to Upgrade Your Business Skills?
Title: Need a Business Plan? Or Want to Upgrade Your Business Skills? Venue: / Category: News Date: Mon 23 August 2021 Description: As a JMEC Project Client, you can receive a professional...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.