Doorgaan naar hoofdcontent

Intensive Care afdelingen op Balearen bezwijken bijna onder hoge druk

 


 
Intensive Care afdelingen op Balearen bezwijken bijna onder hoge druk
Ziekenhuizen op de Balearen staan onder hoge druk vanwege Covid-patiënten die en IC-bed nodig hebben. Bijna 50 procent van de patiënten op de intensive care afdelingen ligt daar vanwege het coronavirus.
 
Win het boek De magie van het parfum van Cristina Caboni!
Cristina Caboni is een van de meest geliefde auteurs van romantische fictie in Italië. Ze behaalt daar met elke nieuwe titel de bestsellerlijst. Na het grote succes van De dochter van de parfumeur schreef ze De magie van het parfum, een op zichzelf staand vervolg waarin Susanna en Elena...
 
De mooiste wandelingen met uitzicht op de Achensee
De Achensee: het grootste bergmeer van Oostenrijk en volgens velen ook direct een van de mooiste meren van de Alpen. Het wordt omringd door de prachtige bergen van het Karwendel- en Rofangebergte en i


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.