Doorgaan naar hoofdcontent

Kogelstoten én discuswerpen op de Paralympische Spelen?! Lara Baars gaat ervoor! | Koffie Talks

 


 
Kogelstoten én discuswerpen op de Paralympische Spelen?! Lara Baars gaat ervoor! | Koffie Talks
 
'Baarnsche Allerhande' en andere geschiedkundige lekkernijen met de smaak van het verleden
Ed Vermeulen bij  Groenegraf.nl:  Het zit zo: Tjalies vader, KNIL sergeant Cornelis Boon, was een geboren Baarnaar (3-2-1885), in Indië getrouwd met een Indische dame: Fela Robinson. De familienaam Robinson zou later in Tjalies auteursnaam ingebed worden. Cornelis was de … Lees verder →
 
Joty ter Kulve
Joty ter Kulve in NRC :Maar toen overleed mijn vader in 1934. De laatste keer dat ik hem zag lag hij met een zakdoek over zijn ogen in het ziekenhuis. Hij zei tegen mijn moeder dat ze ons een degelijke … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.