Doorgaan naar hoofdcontent

Komt de melk van de toekomst uit Spanje?

 


 
Komt de melk van de toekomst uit Spanje?
Om de daling van de consumptie van melk tegen te gaan zijn Galicische boeren begonnen met het produceren van A2-melk. De initiatiefnemers hebben hun product vrijdag gepresenteerd en noemen het 'de toekomst van de sector'.
 
Nederlanders in Portugal @NederlandersInPortugal
This post has no content
 
Boosterdosis komt er aan in Polen
Polen's medische autoriteiten hebben besloten om een derde Covid-19 boosterdosis aan te bieden aan mensen met verminderde immuniteit, heeft de minister van volksgezondheid gezegd. Adam Niedzielski vertelde een persconferentie op vrijdag dat "patiënten in aanmerking zouden komen voor een...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.