Doorgaan naar hoofdcontent

Koninklijk Paar ontvangt medaillewinnaars Olympische Zomerspelen 2020, minister-president Rutte en staatsecretaris Bl...

 


 
Koninklijk Paar ontvangt medaillewinnaars Olympische Zomerspelen 2020, minister-president Rutte en staatsecretaris Blokhuis aanwezig bij huldiging
Zijne Majesteit de Koning en Hare Majesteit Koningin Máxima ontvangen dinsdagmiddag 10 augustus de Nederlandse medaillewinnaars van de Olympische Zomerspelen 2020 in Tokio op Paleis Noordeinde in Den Haag.
 
Boeken uit het Huis: Ena Jansen bloemleest Elisabeth Eybers
 
'Blus-Chinooks' halverwege Albanië (video)
Beide Chinooks die vanwege de natuurbranden naar Albanië vliegen, zijn via een tussenstop in Zuid-Frankrijk inmiddels op de helft. Na een vlucht van zo'n 6 uur gisteren, leggen de transporthelikopters vandaag het laatste stuk van nog eens ongeveer 6 uur af.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.