Doorgaan naar hoofdcontent

Liesbeth Zegveld stopt met bepaald soort zaken Indonesische slachtoffers

 


 
Liesbeth Zegveld stopt met bepaald soort zaken Indonesische slachtoffers
Liesbeth Zegveld no longer wants to represent Indonesian victims in court. In an official letter, dated May 3, 2021 and co-signed by her colleague Brechtje Vossenberg, she wrote to K.U.K.B. chairman Jeffry Pondaag: "our office will/cannot accept new cases from … Lees verder →
 
Nederland zet alles op alles voor evacuaties uit Kabul
Nederland doet er alles aan om de evacuatie van mensen uit Afghanistan mogelijk te maken. De afgelopen dagen zijn hiervoor verschillende stappen gezet, maar de veiligheidssituatie in Kabul is fragiel.
 
Nederlandse Vereniging Dresden @nederlandseverenigingdresden


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.