Doorgaan naar hoofdcontent

Lubin – Poolse politie houdt man aan waarna deze sterft

 


 
Lubin – Poolse politie houdt man aan waarna deze sterft
Enkele honderden mensen hebben een protest geënsceneerd voor een politiebureau in Lubin, zuidwest Polen, over de dood van een 34-jarige man die door agenten werd vastgehouden, hebben nieuwsmedia gemeld. Demonstranten gooiden op zondag flessen, stenen en molotov cocktails naar de gevel van het...
 
Malls in deze vier steden op Java gaan als proef weer open
De coronacijfers in Indonesië laten bemoedigende resultaten zien. Reden voor de Indonesische regering om nog meer versoepelingen in te voeren. Zo mogen overdekte winkelcentra in vier steden op Java als proef weer open.     Hoewel de coronacijfers bemoedigende resultaten...
 
BenCham PRD farewell to Benjamin Broekman


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.