Doorgaan naar hoofdcontent

Marine ‘pakt’ 2.160 kilo cocaïne in Caribisch gebied

 


 
Marine 'pakt' 2.160 kilo cocaïne in Caribisch gebied
Zr.Ms. Holland is inmiddels volop bezig met hulpverlening op Haïti. Het patrouilleschip stoomde 20 augustus op naar het door een aardbeving getroffen eiland. Even daarvoor wist de marine in enkele dagen meer dan 2.160 kilo cocaïne van de markt te houden. Dit gebeurde in een Amerikaans-geleid...
 
Marokkaanse jonge migranten in Ceuta voorlopig niet teruggestuurd
De rechter van Ceuta heeft besloten dat de door de overheid voorgenomen repatriëring van een groep minderjarige migranten voorlopig is stopgezet. Zij zouden naar Marokko worden teruggestuurd zonder dat de wettelijke procedures daarvoor waren doorlopen.
 
DBIV #3: Solar Energy in Vietnam: Challenge and opportunities


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.