Doorgaan naar hoofdcontent

Moesson Live, de movie

 


 
Moesson Live, de movie
17 augustus was een show Moesson Live in Sophiahof.Kijk naar de opname. De bewegende beelden beginnen op 7 minuten
 
Nederlandse ambassadeteam uit Kabul geland in Eindhoven
In Eindhoven is zojuist een vlucht geland met het Nederlandse ambassadeteam en militairen, nadat zij gisteren waren geïnstrueerd uit Kabul te vertrekken. Aan boord zaten onder andere ambassadeurs Caecilia Wijgers (Afghanistan) en Michel Rentenaar (Irak) en de militaire commandant. Op dit moment...
 
Evacuatieteam op Eindhoven geland
Vanavond is om 20.45 uur het evacuatieteam dat in Kabul ingezet is geweest, op vliegbasis Eindhoven geland. Aan boord waren onder andere de ambassadeur en de militaire commandant. Nederland heeft in Kabul geen presentie meer. Wel blijft tot en met 31 augustus een Nederlandse C-130 met een klein...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.