Doorgaan naar hoofdcontent

Mug die westnijlvirus kan overbrengen gevestigd in Catalonië

 


 
Mug die westnijlvirus kan overbrengen gevestigd in Catalonië
In een paardenmanege in Riudoms hebben Catalaanse onderzoekers muggen met het westnijlvirus gedetecteerd. Vorig jaar was hier een uitbraak van het virus onder paarden.
 
Minder voetbal en beton en meer groen op schoolpleinen in Barcelona
Barcelona wil voorkomen dat schoolpleinen betonnen plaatsen worden waar voetbal koning is. Het doel is dat de binnenplaatsen groener worden met meer schaduw, houten vlonders en pergola's en een diversiteit aan speelmogelijkheden.
 
Meer dan 20 gewonden bij veerbootongelukt tussen Ibiza en Formentera
Zaterdagavond is een veerboot die Ibiza met Formentera verbindt, vastgelopen op een eilandje. Bij het ongeluk raakten zeler 20 mensen gewond, waaronder een 10-jarige jongen, die in ernstige toestand naar het ziekenhuis in Palma de Mallorca is gebracht.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.