Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse oorlogsfilm De Oost ook te zien in VS

 


 
Nederlandse oorlogsfilm De Oost ook te zien in VS
De Nederlandse film De Oost, over de politionele acties in Indonesië na de Tweede Wereldoorlog, is vanaf vrijdag beschikbaar voor een groot publiek in de Verenigde Staten. De film van regisseur Jim Taihuttu wordt door distributeur Magnolia Pictures vrijdag tegelijkertijd … Lees verder →
 
Vliegmaatschappijen dwingen klanten nummers te bellen tegen betaling
Het komt vast niet vreemd voor: je wilt contact zoeken met en luchtvaartmaatschappij en de enige manier die je kunt vinden is te bellen met een telefoonnummer waar je ook nog voor moet betalen. De Spaanse consumentenorganisatie FACUA dient een klacht in.
 
Nederlanders in Tunesië (Hollandais en Tunisie) @nederlandersintunesie


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.