Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse School Kaapstad @NLschoolkaapstad

 


 
Nederlandse School Kaapstad @NLschoolkaapstad
 
Haai in Middellandse Zee met uitsterven bedreigd
Door de toename van visserij in het kustgebied van de Costa Brava worden steeds meer haaiensoorten met uitsterven bedreigd. Visserijgebieden en de natuurlijke leefomgeving van haaiachtigen overlappen elkaar, wat het risico op bijvangst vergroot.
 
Win het boek Geheimen van Domenico Starnone!
Na het succes van Strikken en Geintje kun je nu in Geheimen duiken, het nieuwe boek van Domenico Starnone, de man die wellicht achter het pseudoniem Elena Ferrante zit – al zijn er ook stemmen die beweren dat Starnone getrouwd is met de echte Ferrante, de literaire vertaalster Anita Raja. Namens...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.