Doorgaan naar hoofdcontent

Netherlands Society Rotorua (inc)

 


 
Netherlands Society Rotorua (inc)
The consular team of the embassy will visit Rotorua on 24 August and Tauranga on 25 August where you can apply for a Dutch passport or ID card and activate your DigiD. There will also be an information evening in Rotorua after the pop-up desk on Tuesday 24 August where the team will assist with...
 
SpanjeVerhalen: wonen en inburgeren in Spanje
Jacqueline en Jordi-Ramon hebben na zakelijke tegenslagen besloten Nederland te verlaten voor een pelgrimstocht naar Santiago de Compostela wat slechts het begin bleek van hun Spanje avontuur.
 
Kansentraject: hergebruik reststromen uit de Spaanse tuinbouw en verwerkende industrie
Foto: Westlandpeppers Spanje De Spaanse overheid besteedt in beleidsstukken veel aandacht aan het efficiënt gebruik van grondstoffen en tegengaan van voedselverspilling, zoals in de strategie voor circulaire economie en de…


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.