Doorgaan naar hoofdcontent

NIMH ontdekt kleurenfilm Olympische Spelen 1936

 


 
NIMH ontdekt kleurenfilm Olympische Spelen 1936
Een overvol Olympisch Stadion in Berlijn. Wedstrijden van de Nederlandse ruiterequipe, zoals military-cross, dressuur en springrijden. Maar ook een massale Hitlergroet. Het Nederlands Instituut voor Militaire Historie (NIMH) kreeg in dit Olympisch jaar bijzonder filmmateriaal in handen van de...
 
Brengen Winterspelen en uitbreiding El Prat Catalonië en Madrid bij elkaar?
Nadat in het afgelopen decennium het conflict tussen de separatisten in Catalonië en de centrale regering van Spanje in alle hevigheid oplaaide, brengen veelbelovende grote projecten de regio's in de nabije toekomst wellicht nader tot elkaar.
 
Indonesië actueel
** indonesienu.nl :  Dorpelingen vinden meer dan 100 munten uit Nederlands-Indië ** NOS: In Indonesië is de Merapi-vulkaan uitgebarsten. De vulkaan spuwde zondag rook en as een kilometer hoog de lucht in. Dorpen rond de Merapi werden bedekt onder een … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.